Rusztowania choinkowe Wejherowo

Rusztowania choinkowe Wejherowo

W trosce o najwyższy komfort i bezpieczeństwo prac na wysokościach pragniemy zainteresować Państwa bogatą gamą rusztowań choinkowych, stanowiących atrakcyjną alternatywę dla klasycznych konstrukcji kolumnowych. W odróżnieniu od nich nasze produkty charakteryzują się znacznie bogatszą możliwością konfiguracji. Mogą być też doposażone w dodatkowe elementy, takie jak schody, platformy czy podesty, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu oraz bezpieczeństwa prac wysokościowych. Producent Pol-GRAND oferuje najwyższej jakości rusztowania modułowe, klinowe, choinkowe, fasadowe, elewacyjne i ramowe! Swoją ofertę kierujemy do firm budowlanych oraz remontowych z Wejherowa, oraz okolic.

Wszystkie produkowane przez nas rusztowania choinkowe łączą w sobie solidność wykonania z najwyższym standardem bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu połączeń na wpusty i kliny, konstrukcje charakteryzuje optymalna trwałość. Wszystkie wyroby spełniają standardy opisane w polskich normach, dzięki czemu ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Potwierdzają to niezbędne atesty i certyfikaty, jakimi charakteryzują się dostępne w naszej ofercie rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem modeli oraz wymiarów rusztowań choinkowych, jednocześnie zachęcając do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Oferujemy zestawy rusztowań: 45m2, 60m2, 100m2, 200m2, a także części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania Wejherowo