rusztowania poznań

Rusztowania Poznań

Poler-GRAND jako producent rusztowań z wieloletnim doświadczeniem, oferuje szeroki wybór konstrukcji choinkowych oraz klinowych w wielu wymiarach i modelach. Swoją ofertę kierujemy do firm z Poznania i okolic, zajmujących się wykonywaniem robót budowanych, dociepleń, prac elewacyjnych i wykończeniowych. Szeroka gama zastosowań naszych produktów sprawia, że dowolnie wybrane rusztowanie modułowe pozwoli Państwu wykonać najbardziej wymagające prace na dużych wysokościach, przy zapewnieniu optymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Oferujemy zestawy rusztowań: 45m2, 60m2, 100m2, 200m2, a także części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Sprzedaż rusztowań Poznań

Producent Pol-GRAND oferuje najwyższej jakości rusztowania modułowe, klinowe, choinkowe, fasadowe, elewacyjne i ramowe! W odróżnieniu od klasycznych konstrukcji kolumnowych (warszawskich) rusztowania choinkowe składają się z elementów pionowych (stojaków) oraz poziomych (leżni i rygli). Poszczególne moduły łączone są ze sobą za pomocą klinów i wpustów, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość takich połączeń. Jednocześnie, wykonane z najlepszej gatunkowo stali produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i odpowiadają polskim normom w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, wybierając dowolne rusztowanie choinkowe z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję solidnego wykonania, które przełoży się na wiele lat eksploatacji. Nasza oferta obejmuje również różnorodne akcesoria. W sprzedaży posiadamy m.in.:

  • drabiny,
  • stojaki,
  • rygle,
  • platformy,
  • złącza,
  • podesty,

oraz wiele innych produktów. W celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z tabelą typów i rozmiarów rusztowań oferowanych naszym Klientom z Poznania i okolic.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania Poznań