rusztowania poznań

Rusztowania choinkowe Poznań

Poler-GRAND jako producent rusztowań z wieloletnim doświadczeniem, oferuje szeroki wybór konstrukcji choinkowych oraz klinowych w wielu wymiarach i modelach. Swoją ofertę kierujemy do firm z Poznania i okolic, zajmujących się wykonywaniem robót budowanych, dociepleń, prac elewacyjnych i wykończeniowych. Szeroka gama zastosowań naszych produktów sprawia, że dowolnie wybrane rusztowanie modułowe pozwoli Państwu wykonać najbardziej wymagające prace na dużych wysokościach, przy zapewnieniu optymalnego komfortu i bezpieczeństwa.

Sprzedaż rusztowania Poznań

W odróżnieniu od klasycznych konstrukcji kolumnowych (warszawskich) rusztowania choinkowe składają się z elementów pionowych (stojaków) oraz poziomych (leżni i rygli). Poszczególne moduły łączone są ze sobą za pomocą klinów i wpustów, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość takich połączeń. Jednocześnie, wykonane z najlepszej gatunkowo stali produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty i odpowiadają polskim normom w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu, wybierając dowolne rusztowanie choinkowe z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję solidnego wykonania, które przełoży się na wiele lat eksploatacji. Nasza oferta obejmuje również różnorodne akcesoria. W sprzedaży posiadamy m.in.:

  • drabiny,
  • stojaki,
  • rygle,
  • platformy,
  • złącza,
  • podesty,

oraz wiele innych produktów. W celu złożenia zamówienia lub uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z tabelą typów i rozmiarów rusztowań oferowanych naszym Klientom z Poznania i okolic.