Rusztowanie Gniezno

Rusztowanie Gniezno

Oferowane przez naszą firmę rusztowanie klinowe doskonale sprawdzaja się zarówno przy budowie domów jednorodzinnych, jak i wielu innych obiektów. Ich prosta, ale uniwersalna konstrukcja pozwala na ustawienie w dowolnym miejscu przy zapewnieniu odpowiedniej trwałości połączeń i doskonałej stabilizacji. Producent Pol-GRAND oferuje najwyższej jakości rusztowania modułowe, klinowe, choinkowe, fasadowe, elewacyjne i ramowe! Oferujemy zestawy rusztowań: 45m2, 60m2, 100m2, 200m2, a także części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe. Wszystkim naszym Klientom z Gniezna oferujemy szeroki wybór klinowych rusztowań o parametrach w pełni dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Rusztowania klinowe Gniezno

Tworzone w Poler-GRAND produkty modułowe wykonujemy wyłącznie z atestowanych materiałów, dzięki czemu nasze wyroby łączą w sobie ponadprzeciętną wytrzymałość i komfort użytkowania. Tworzone na bazie wzmocnionych profili stalowych i aluminiowych rusztowania klinowe przedstawiają pełną zgodność z polskimi normami w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu wybierając dowolny produkt z naszej bogatej oferty, zyskują Państwo pewność wieloletniego, bezproblemowego użytkowania. W odróżnieniu od klasycznych konstrukcji kolumnowych nasze rozwiązania łączone są na specjalne rygle, wpusty oraz kliny, co gwarantuje ich odpowiednią trwałość i stabilność. W sprzedaży posiadamy zestawy kompletne, jak i poszczególne elementy rusztowań: stojaki, drabiny, platformy oraz rygle. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów z Gniezna, zainteresowanych naszą ofertą.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania Gniezno