Rusztowania Gdynia

Rusztowania Gdynia

Jako sprzedawca rusztowań modułowych z wieloletnim oświadczeniem pragniemy zaproponować Państwu szeroką gamę rozwiązań o konstrukcji klinowej, znanych powszechnie jako rusztowania choinkowe. Tego rodzaju konstrukcje, tworzone zgodnie z polskimi normami oraz najwyższymi standardami jakości, stanowią wygodną alternatywę dla wyrobów kolumnowych, zwanych potocznie warszawskimi. Zaletą oferowanych przez nas na terenie Gdyni konstrukcji choinkowych jest ich modułowa budowa, umożliwiająca szybkie uzyskanie niezbędnej powierzchni roboczej, niezależnie od wymiarów czy formy architektonicznej budynku. Jednocześnie, konstruowane przez nas systemy charakteryzuje znacznie lepsza stabilność, dzięki zastosowaniu klinów i wpustów, stanowiących alternatywę dla połączeń obrotowych i krzyżowych, stosowanych w konstrukcjach starego typu.

Rusztowania choinkowe, klinowe, elewacyjne

Producent Pol-GRAND oferuje najwyższej jakości rusztowania modułowe, klinowe, choinkowe, fasadowe, elewacyjne i ramowe! Oferujemy zestawy rusztowań: 45m2, 60m2, 100m2, 200m2, a także części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.Odpowiadając na zmieniające się potrzeby sektora budowlanego w Gdyni i całym kraju, proponujemy ofertę nowoczesnych rozwiązań o uniwersalnym zastosowaniu. Każde rusztowanie z naszej oferty to gwarancja najwyższej trwałości i bezpieczeństwa. W ofercie mamy zarówno rozwiązania podstawowe, jak i kompletne. Zajmujemy się również sprzedażą części do rusztowań: od drabin i stojaków, aż po rygle, podesty oraz złącza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do zakupu. Zapewniamy fachowe doradztwo.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania Gdynia