Rusztowania Gdańsk

Rusztowania Gdańsk

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmująca sprzedaż rusztowań w Gdańsku i okolicach. Swoje usługi adresujemy do firm budowlanych, konstrukcyjnych, wykonujących docieplenia i prace wykończeniowe. W sprzedaży posiadamy rozwiązania klinowe o uniwersalnym zastosowaniu i prostym montażu. Jako producent konstrukcji choinkowych zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz zgodność produktów z polskimi normami w zakresie bezpieczeństwa. Wszystkie nasze wyroby tworzone są w oparciu o najlepsze, atestowane materiały. Dzięki temu, każde zakupione u nas rusztowanie będzie służyło Państwu przez długie lata. Oferujemy zestawy rusztowań: 45m2, 60m2, 100m2, 200m2, a także części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Sprzedaż rusztowań Gdańsk

Producent Pol-GRAND oferuje najwyższej jakości rusztowania modułowe, klinowe, choinkowe, fasadowe, elewacyjne i ramowe! Dzięki modułowej konstrukcji rusztowania choinkowe umożliwiają uzyskanie niezbędnej powierzchni roboczej w szybki i bezproblemowy sposób. W odróżnieniu od klasycznych rozwiązań rurowych (warszawskich), rusztowanie choinkowe łączone jest za pomocą klinów i wpustów, co zwiększa stabilność połączeń i podnosi komfort eksploatacji. Dzięki temu proponowane przez nas konstrukcje stanowią optymalne rozwiązanie do wszystkich prac budowlanych oraz remontowych. Zapewniamy pomoc w wyborze oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z tabelą dostępnych w sprzedaży modeli i rozmiarów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania gdańsk