Rusztowania Elbląg

Rusztowania Elbląg

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów z Elbląga i okolic, proponujemy Państwu nowoczesne i niezwykle solidne rusztowania choinkowe (klinowe) o uniwersalnym zastosowaniu. Konstrukcje tego typu sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju robotach budowlanych, remontowych, wykonywaniu elewacji czy dociepleń budynków. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa i znacznie lepszą stabilność niż klasyczne rusztowanie. Typowe rusztowanie choinkowe, które proponujemy, jest rozwiązaniem modułowym – można je dowolnie rozbudowywać w zależności od potrzeb. Uzyskana za jego pomocą powierzchnia robocza pozwala na swobodne wykonywanie wszelkich prac na wysokościach. Prosta konstrukcja, składająca się z pionowych stojaków z wpustami oraz poziomych rygli wyposażonych w kliny powoduje, że dostępne w naszej ofercie rozwiazania klinowe całkowicie eliminują konieczność stosowania rozwiązań kolumnowych.

Rusztowanie choinkowe Elbląg

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są wyłącznie z atestowanych materiałów. Każde z rusztowań choinkowych z naszej oferty jest konstrukcją zgodną z polskimi normami, dzięki czemu będzie nie tylko komfortowe i uniwersalne, ale jednocześnie w pełni bezpieczne w eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Jakie rusztowania oferuje producent Pol-Grand?

Oferujemy rusztowania modułowe: klinowe, choinkowe, elewacyjne, fasadowe, ramowe. Polecamy zestawy rusztowań w konfiguracjach: 45m2, 60m2, 100m2 i 200m2.

Czy sprzedają Państwo części do rusztowań?

Tak, sprzedajemy poszczególne części takie jak: drabina, dźwigar, hak oczkowy, konsola, krawężnik, podest, rygiel, stojak, zakotwienie, złącze krzyżowe.

Czy państwa rusztowania są atestowane?

Oferowane produkty spełniają normy: PN-EN 12810-1:2004, PN-EN 12810-2:2004, PN-EN 12811-1:2004, PN-EN 12811-2:2005

Czy działają Państwo w całej Polsce?

Tak, nasze produkty dostarczamy w całej Polsce.

rusztowania Elbląg